Jeśli to czytasz, to zapewne Ty albo Twoi bliscy, macie problem z uczuleniem lub inną chorobę alergiczną. Na szczęście alergologia to moja specjalność! 

Jestem lekarzem, specjalistą chorób dzieci oraz specjalistą alergologii (przyjmuję dzieci i dorosłych), posiadam tytuł doktora nauk medycznych.
Od 2004 roku pracuję w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii, Żywienia i Alergologii 
z Pododdziałem Chorób Płuc Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Jestem też pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,  obecnie zatrudnionym na stanowisku adiunkta. 

Od 2000 roku pracowałem jako CRA, a od  2011 roku prowadzę własną działalność „SIERGIEJKO, Badania Kliniczne, Praktyka Lekarska”. Do chwili obecnej uczestniczyłem w ponad 70 badaniach klinicznych z zakresu alergologii, pulmonologii, endokrynologii, kardiologii, neurologii, dermatologii, chirurgii, ortopedii,  zarówno jako monitor, jak i badacz.

 

Z chorobami alergicznymi stykam się od wielu lat. Miałem szansę uczyć się zawodu od tak znakomitych profesorów jak: prof. Zenon Siergiejko (internista, alergolog - mój tata), prof. Maciej Kaczmarski (pediatra, alergolog, gastrolog- były kierownik oddziału na którym obecnie pracuję), prof. Zbigniew Bartuzi (gastroenterolog, alergolog, kierownik Katedry Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych w Bydgoszczy - mój opiekun specjalizacji z alergologii) oraz prof. Dariusz Lebensztejn (gastrolog, gastrolog dziecięcy, pediatra - Kierownik Kliniki  UDSK w  Białymstoku, w której  pracuję).

Przychodząc do mnie na wizytę, masz pewność, że trafiłeś do lekarza, który uprawia medycynę akademicką, opartą na dowodach naukowych i wytycznych. Jeśli więc chcesz się  leczyć homeopatycznie, stosować różne alternatywne terapie, biorezonanse, cudowne diety itp., to niestety, nie będę mógł Ci pomóc (chyba, że odstawiając wcześniej zalecone "alternatywne leczenie").

W naszej prywatnej poradni alergologicznej, którą prowadzimy "Rodzinnie", (zarówno ja, mój tata i młodszy brat mamy specjalizację w dziedzinie alergologii) na ulicy Ogrodowej 5 w Białymstoku jesteśmy  w stanie wykonać niemal wszystkie procedury/testy stosowane w nowoczesnej alergologii.

                                 Zapraszam!

Alergolog Białystok   

dr n. med. Grzegorz Siergiejko

Facebook Dr Grzegorz Siergiejko

O mnie

Skontaktuj się!

Chcesz umówić wizytę?

 

Skontaktuj się ze mną w celu umówienia wizyty

Alergolog Białystok Grzegorz Siergiejko
Zdjęcie dr Grzegorz Siergiejko Alergolog Białystok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lekarz Alergolog Białystok Grzegorz Siergiejko Ogrodowa 5/2 Białystok ® 2023 Jakub Siergiejko All Rights Reserved

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en